site maker
Mobirise

OLEN EESKUJUKS

Aga Mina on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

Aga mina

November 2017

Mobirise

Aga mina lähen filmifestivalile!

Kellele ei meeldiks reisida? Usun, et kõigile meeldib avastada uusi ja põnevaid paiku, leida uusi tutvusi ning sattuda põnevatesse seiklustesse. Seda Just Film oma suurtele ja väikestele filmisõpradele pakubki ning ka tänavune festival pole mingi erand. Maagiline ja salapärane filmimaailm vallutab taaskord Tallinna kõige suuremad ja väiksemad kinoekraanid ning kutsub kõiki endaga kaasa avastama ja õppima midagi uut.

Korraldajad: Just Filmi ja PÖFF

Mobirise

Aga mina kuulan last

Pimedate Ööde Filmifestivalil (PÖFF) linastub juba seitsmendat korda Just Filmi raames lapse õiguste programm. Sedakorda eriliselt, olles liitunud Aga mina eeskuju kampaaniaga ja kandes sõnumit „Aga mina kuulan last!“.

Korraldajad: Just Filmi, Justiitsministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Lastekaitse Liidu ning lasteombudsmani esindajad.

Mobirise

Aga mina märkan last

Lapse õiguste kuu – Lastekaitse Liidu iga-aastane traditsioon Kogu maailmas tähistatakse 20. novembril rahvusvahelist lapse õiguste päeva. Lastekaitse Liit tähistab novembris lapse õiguste kuud, mille raames juhitakse traditsiooniliselt erinevate tegevuste raames tähelepanu ÜRO lapse õiguste konventsioonist tulenevatele põhimõtetele.

TUNNUSMÄRK

Kandes valge õhupalli kujutisega "Aga mina" sõnumiga rinnamärki näitad, et toetad oma eeskuju ja tegevusega turvalise tuleviku loomist. Rinnamärgi võite leida Aga Mina kingituse tegijate poolt läbiviidavatelt sündmustelt. Samuti on võimalik neid soetada (al 25 tk) kirjutades meile aadressil kingitus@agamina.ee

TEGEVUSED 2017-2018

Mobirise

EV100 KINGITUSE AGA MINA AVAMINE

11.11. 2017
Korraldaja: programmi meeskond

Loe edasi

Mobirise

AGA MINA LÄHEN FILMIFESTIVALILE

Nov-dets 2017
JUST FILMi programm
Korraldajad: Just Film ja PÖFF

Loe edasi

Mobirise

AGA MINA KUULAN LAST

Nov-dets 2017
Korraldajad: Just Filmi, Justiitsministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Lastekaitse Liidu ning lasteombudsmani esindajad.

Loe edasi

Mobirise

AGA MINA MÄRKAN LAST

November 2017
Korraldaja: Lastekaitse Liit

Loe edasi

Mobirise

ABITELEFON

Jaanuar 2018
Korraldaja: Haigekassa

Mobirise

Aga mina oskan teha hädaabikõnet

Veebruar 2018
Korraldaja: Häirekeskus

Mobirise

Miks me seda teeme?

Visioon: ÜKS RIIK - ÜKS VÄÄRTUSRUUM
Missioon: toetame ja oleme eeskujuks teadlike ning turvalist elukeskkonda kujundavate valikute tegemisel

Ühistegevuste eesmärk on suurendada elanikkonna ohutusalast teadlikkust erinevates turvalisusega seotud valdkondades.
Täiendavad eesmärgid:

  • Käivitada ühiskonnas arutelu teemal, millised on turvalise tuleviku loomisel riigi tegevused ja millist rolli (vastutust) kannab iga inimene ise.
  • Võimendada väärtuspõhiseid otsuseid.

Millal me seda teeme?

Kingituse avame 11.11.2017. Kingituse tegijad viivad oma tegevusi läbi kokkulepitud perioodidel kuni 31.12.2018 

Aga mina tahan ka liituda

Aga Mina on erinevate osapoolte poolt läbiviidavate sündmuste ja kampaaniate kogum, mille ühisosaks on ühine kommunikatsioonistrateegia. Aga Mina kingituse tegemises osalevad organisatsioonid valmistavad iseseisvalt ette kampaaniad ja tegevused, kasutades olemasolevaid Aga Mina tunnuselemente. Aga Mina sõnumid ja tegevuste läbiviimise ajagraafikud kooskõlastatakse Aga Mina toimkonnaga.

Aga Mina ühistegemistega on oodatud liituma erinevate valdkondade eestvedajad nii riigi kui ka erasektorist, kelle tegevus on ühel või teisel moel suunatud väikeste laste ning nende tugivõrgustiku ja tervise hoidmisele või turvaliste valikute sh keskkonna kujundamisele. 

Liituja saab õiguse kasutada Aga Mina logo ja sõnumit ning liituja poolt läbiviidav sündmus või kampaania avaldatakse Aga Mina kodulehel.

Aga Mina projektiga liitumiseks saada meile e-kiri: kingitus@agamina.ee
Mobirise

© Copyright 2014 Aga Mina