online website builder
Mobirise

OLEN EESKUJUKS

Aga Mina on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

Aga mina

AGA MINA OTSIN HEAD AMETNIKKU

MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub kõiki Eesti elanikke 26. novembrist kuni 2. detsembrini osalema Hea Ametniku konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis ametnikke ning kutsutakse üles tähelepanu pöörama nende töö juures inimlikule küljele, mis tihtipeale bürokraatiasse kipub kaduma minema.

Mobirise

Kõik eestimaalased, kel on olnud mõni eriti positiivne kogemus kokkupuutes mõne ametnikuga, näiteks politseiniku, päästja või mõne kohaliku omavalitsuse töötajaga, andke meile sellest teada! Esitage oma lemmiku(d) Hea Ametniku konkursile, lisades lühikese selgituse, miks soovite ametnikku tunnustada. Pange näiteks kirja, mis tegi asjaajamise selle ametnikuga eriti meeldejäävaks ja positiivseks.

Headest ametnikest saate meile kirjutada Naabrivalve Facebooki lehel. Kandidaadi esitamiseks tuleb kirjeldada kuulutuse all oleva kommentaarina, mille eest soovitakse ametnikku tunnustada. Naabrivalve palub kirjutada kokkuvõtvalt ametniku nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima ametniku. Kasuks tulevad näited ametniku heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.

Hea ametnik 2018 on inimene, kes kogub enim meeldimisi.

Parimat ametnikku tunnustatakse väärt raamatuga (100€), mille ta raamatupoe riiulist oma maitse järgi ise võtta saab.

Konkursi täpsemad tingimused on leitavad MTÜ Eesti Naabrivalve Facebooki lehel www.facebook.com/eestinaabrivalve

MTÜ Eesti Naabrivalve
Tatari 12, Tallinn
Tel. 6522 522
E-post: info@naabrivalve.ee
www.naabrivalve.ee

Mobirise

© Copyright 2014 Aga Mina