free css templates
Mobirise

OLEN EESKUJUKS

Aga Mina on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

Aga mina

AGA MINA KUULAN LAST

16.11-2.12.2018 toimuval noorte- ja lastefilmide festivalil Just Film lapse õiguste programmi raames on võimalik vaadata kolmeteist omanäolist filmi ja programm kannab koondimetust „Aga mina kuulan last!“. Kõigi filmide peategelased on lapsed ja noored, kes enda sisemaailma alles avastavad. Keeruliste valikute tegemisel on neile toeks vanemad, kuid mõnikord tuleb neil olulisi otsuseid vastu võtta ka üksinda. Loomulikult rõõmustavad nad oma suurte ja väikeste kordaminekute üle ning tunnevad masendust ebaõnnestumise korral.

Mobirise

Seekord on lapse õiguste filmiprogrammis kesksel kohal lapsed ja noored digimaailmas. Digimaailm kujutab lastele ja noortele ühekorraga nii suurepäraseid võimalusi kui ka märkimisväärseid ohte. Lapse õiguste programmiga soovitakse tõsta Eesti laste teadlikkust nendest ohtudest ning aidata kaasa nende turvalisemale käitumisele digikeskkonnas.

Filme saab vaadata Apollo Kino Solarises, Coca-Cola Plaza ja kino Sõpruse kinosaalides. Programm avatakse 19.11 filmiga „Sotsiaalsed loomad“. Lapse õiguste programmis linastuvate filmide juurde kuuluvad ka arutelud kinosaalis, mida juhivad erinevad laste õiguste ja kaitsega seotud eksperdid. Aruteludega linastuste ajad leiab Just Filmi kodulehelt www.justfilm.ee. Iga filmi juures on kirjas, millisel seansil on arutelu.

Lapse õiguste programmi koostasid Just Filmi, Justiitsministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi, Politsei- ja Piirivalveameti, Lastekaitse Liidu ning Õiguskantsleri kantselei lasteombudsmani esindajad.

Lisainfo:
Mikk Granström
Just Filmi tegevjuht
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
mikk@poff.ee
+372 5300 2617

Mobirise

© Copyright 2014 Aga Mina