bootstrap themes
Mobirise

OLEN EESKUJUKS

Aga Mina on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

AGA MINA INNUSTAN ÕPPIMA

Innove sõnumid „Aga mina…. innustan õppima!“ ja „Jätka oma õpinguid ja vii oma unistused täide!“ on „Aga mina“ egiidi all avalikus ruumis nähtavad 29. märtsist 25. aprillini.  

Miks me seda teeme? 

Me oleme väike rahvas. Meie jaoks on oluline iga inimene ja tema potentsiaal. Meie soov on, et iga Eesti inimene leiaks enda võimetele vastava tee elus ja realiseeriks kogu oma potentsiaali. See on tähtis inimese jaoks, aga ka kogu Eesti tuleviku jaoks.  

Usume, et kui haridustee mingil põhjusel katkeb,  on õige  õpingute jätkamine. Seda igas olukorras, ka kõige raskemas. 


Kampaania kõneisikud 

Innove kampaania kõneisikuteks ja õppima innustajateks on Getter Jaani ja Immanuel Volkonski

Getter sõlmis 2010. aastal lepingu plaadifirmaga ja alustas edukat artistikarjääri. Samas lõpetas artistikarjääri kõrvalt Audentese erakooli e-gümnaasiumi 2015. aastal. 

Immanuel oli 10 aastat narkosõltlane ning kaks korda vanglas kinnipeetav. Aastal 2016 lõpetas Tartu Ülikooli raamatukogunduse ja infokeskkondade eriala. Sel aastal saab ta magistrikraadi religiooniuuringute erialal Tartu ülikoolis. Täna töötab Immanuel koos politseiga selle nimel, et vähem noori võtaks ette sõidu mõnuainete ameerika mägedel. Ta teeb vanglas sõltlastest kinnipeetavatega rehabilitatsioonitööd ja on vabanenud vangide tugiisik. Tema suust pärinevad sõnad, et olenemata olukorras, kuhu sa elus sattud, tasub alati haridusteed jätkata. Just see hoiak aitab karisid ületada ja kuristikust välja ronida. 


Lisainfo kampaania kohta 

www.innove.ee
www.kutseharidus.ee
www.rajaleidja.ee

Anneli Aab

Innove kommunikatsiooni ja rahvusvahelise koostöö valdkonna juht

Mobirise

© Copyright 2014 Aga Mina